Hapnikukontsentraator VisionAire 5, statsionaarne
Tootekood
AS098-5
Hind käibemaksuga
981,00

Üks seade on laos kohe saadaval.

Kodune hapnikuravi seade AirSep VisionAire5 USA ettevõttelt CAIRE.

Statsionaarne hapniku kontsentraator (kodune hapnikukontsentraator) sobib koduseks pideva vooluga hapnikravi seadmeks. Seade on mõeldud kasutamiseks patsientidele, kes kannatavad hingamispuudulikkuse all ja vajavad lisahapnikku. Hapnikuvuntside (ninakanüülide) abil (vooliku pikkus tavaliselt pikkusega 2,1 m) on võimalik patsienti varustada lisahapnikuga igapäevaste tegevuste sooritamisel või öösel magades. Lisana on saadaval ka 7,6 m voolik, mis on ühenduv näomaskiga. 

Lihtsalt kasutatav ja praktiliselt hooldusvaba AirSep VisionAire5 statsionaarne hapnikukontsentraator on kerge, kompaktne ning vaikne seade. Hapnikukontsentraatori hõlpsaks ümberpaigutamiseks ruumis on seadmel transpordirattad.

Seade on kergekaaluline (13,6 kg) ning energiasäästlik, kulutades vähem kui 300 vatti elektrienergiat.

Seadme poolt toodetava hapniku vooluhulk on kuni 5 liitrit/minutis.

Hapnikukontsentraator on varustatud niisutuspudeli alusega, mis võimaldab hõlpsasti kinnitada nii korduvtäidetavaid kui ka eeltäidetud õhuniisutuspudeleid.

Esipaneelile on toodud hapniku vooluhulgamõõtur koos hapniku vooluhulga reguleerimise nupuga. Seade on varustatud hapniku madalast tasemest hoiatava valgus- ning heliindikatsiooniga. Alarm rakendub kui hapniku kontsentratsioon langeb alla 82 %.

Seade on varustatud lähtestatava kaitselülitiga, kahefunktsioonilise töötunninäidikuga ja seadme häiresesiundite indikaatoriga.

Seadme spetsifikatsioonid

Voolukiirus on seatav 1,0 … 5,0 liitrit/minutis

O2 kontsentratsioon 90 % (+ 5,5 % / - 3 %)

Seadme mõõtmed 52,8 x 35,8 x 29,2 cm

Tarbitav võimsus 290 W (kõik vooluhulgad), toitepinge 230 V.

Helirõhu tase 45 dB (A)

Hapniku puhtus 90 % (+5,5 / -3 %)

Töökeskkonna temperatuurivahemik 5 … 40 °C suhtelisel õhuniiskusel 15 … 95 %

Hoiustamistemperatuur -25 … 70 °C suhtelisel õhuniiskusel 15 … 95 %