Distantsõppe vahendid.
07.04.2020

Lisasime oma kodulehele uue distantsõppe vahendite tootegrupi.

Sinna valitud kaubad aitavad koduõppel viibivaid õpilasi praktiliste teadmiste kinnistamisel ja on ka põnevateks abivahenditeks kevadise looduse vaatlemisel.

Distantsõppe tootegrupis olevad õppevahendid on meie Tallinna ja/või Tartu laos saadaval.

Tootevaliku leiate siit.


Totaledu OÜ töökorraldusest
16.03.2020

Koroonaviiruse tõttu on olukord muutunud tõsiseks igal pool ning ka Eestis on kehtestatud eriolukord. Igasugused viirust tõkestavad ja pidurdavad meetmed on vaja võtta kasutusele ja Totaledu OÜ teeb selleks kõik, mida me suudame.

Kuidas see praktikas toimib?

Vastutus haiguse levikul puudutab loomulikult ka meie kliente. Sel põhjusel väldime külastusi, ei reisi ja teenindame Teid eelistatult elektrooniliste vahendite kaudu nagu e-kirjad ja telefon.

Kõnesid õppevahendeid puudutavates küsimustes võtame vastu tel 52 05 077, otsene e-post ühenduse saamiseks on raimond@total.ee

Meie esindused ja laod teenindavad Teid siiski tavalistel tööaegadel, et saaksime jätkuvalt pakkuda kvaliteetset teenust. Kaubatarnetes me hetkel takistusi ei näe, meie Tallinna, Tartu ning Riia ladudes on kaupa piisavalt ning kaupa saabub ka juurde.

Klientidel soovitame kasutada meie kodulehe e-keskkonda ning kaupa tarnime eelistatult kulleri ning postipakiautomaatide vahendusel, et vähendada inimkontakti ja viia nakkusoht miinimumi. 

Välismaale me ei reisi, ega osale massiüritustel, näiteks messidel. Kui peaksime tulema Teie juurde füüsiliselt kohale, täidame erilise hoolega hügieeninõudeid ning peseme käsi igal korral. Vanade ja uute tuttavatega me siiski nakkusohu tõttu ei kätle.

Kõike seda teeme selle tõttu, et meie töötajad, kliendid ja kõik teised inimesed, eriti eakamad ning nõrgema immuunsusega inimesed, püsiksid terved ning tervisetöötajad ei saaks ülemäärast koormust.

Kevad saabub siiski kiire hooga ja lõpuks elu võidab, seniks aga- olge hoitud!