Pulssoksümeeter
Tootekood
CMS50D1
Hind käibemaksuga
38,40

TÄPNE VERE HAPNIKUSISALDUSE JA PULSIKIIRUSE MÕÕTMINE ÜHES ​​SEADMES. Sobib kõigile: alates nelja-aastastest kuni täiskasvanuteni, mõõdab vere hapnikutaset ja loeb pulsisagedust kaheksa kuni kümne sekundiga. Täpsete lugemite jaoks kasutage seadet statsionaarses asendis, mitte liikumise ajal.

VÄIKE VOOLUTARVE: kahe AAA patareiga varustatud seade lülitub automaatselt välja, kui seda ei kasutata - patareide kogukestvus kuni 20 tundi.

KAASASKANTAV JA KERGEKAALULINE: 50 grammi kaaluval AccuMed oksümeetril on kaasas mugav vutlar. Seadmega on kaasas ka riputuspael.

PÖÖRDUV NING SELGE OLED-EKRAAN: Kuvab vere hapniku küllastustaset ja pulsisageduse tulemusi portree- või maastikuformaatides. Ekraani pöördumine on automaatne.

KODUKASUTAMISEKS, KOOLITAMISEKS VÕI REISIDEKS: Kuigi AccuMed oksümeeter on mõeldud elutähtsate näitajate tuvastamiseks, pole siiski saadud mõõtmistulemused mõeldud meditsiiniliseks kasutamiseks. Seade on kasulik olukordades, kus on vaja teada oma vere hapnikutaset enne ja pärast treeningut või spordi harrastamist. Näiteks jooksmisel, matkamisel, jalgrattaga sõitmisel või lennukiga reisimisel.

Ekraani tüüp: OLED

Kuvab SpO2, pulsisagedust, impulsi intensiivsust ja pulsilainet

Patareide tööaeg: 20 tundi.

Automaatne ekraani pööramine, ekraani heleduse reguleerimine, automaatne väljalülitus.

Komplektis: 2 AAA patareid, riputuspael, vutlar