Lisavarustus ja kulutarvikud.
Plastist biokambriga saab üheaegselt kasutada CO2 ja O2 sensoreid ning uurida roheliste taimede fotosünteesi protsessi (näitlikustamiseks võib lisada ka valgustatuse sensori LS-BTA).
Biokambriga saab üheaegselt samas ruumalas kasutada CO2 ja O2 sensoreid. Plastist biokambril on kaks avaust sensorite ühendamiseks.
Sisaldab laservalgusallikat. Võimaldab teostada difraktsiooni ja interferentsi katseid. Vajalik on Vernier relss TRACK.
Kasutamiseks iseseisvalt, koos LabQuest2 või arvutitarkvaraga LP3 LoggerPro (sobiva ühendukaabli-adapteri OHSP-USB).
Komplektis: Faraday puur ja -purk, maandusjuhe, maandusvõru, laengutootjad, vinüül ,vill , nailonpulk, PVC pulk, puuvillane lapp. Sobib kasutamiseks koos Vernier andmekogujaga, laengusensoriga CRG-BTA ning kõrgepingekomplektiga HVEK-CRG aga ka iseseisvalt.
Raamatus on toodud inglise keeles 31 bioloogia katse juhendid milles kasutatakse Vernier sensoreid ja andmekogujaid. Lisaks on raamatuga kaasas CD-ROM millel on samad juhendid .doc failidena. Nii saab neid välja trükkida ja ka tõlkida. ISBN 978-1-929075-43-0
Raamatus on toodud inglise keeles 36 keemia katse juhendid milles kasutatakse Vernier sensoreid ja andmekogujaid. Lisaks on raamatuga kaasas CD-ROM millel on samad juhendid .doc failidena. Nii saab neid välja trükkida ja ka tõlkida. ISBN 978-1-929075-41-6
Raamatus on toodud inglise keeles 35 füüsika katse juhendid mehaanikast, heliõpetusest, valgusõpetusest, elektriõpetusest ja magnetismist milles kasutatakse Vernier sensoreid ja andmekogujaid. Lisaks on raamatuga kaasas CD-ROM millel on samad juhendid .doc failidena. Nii saab neid välja trükkida ja ka tõlkida. ISBN 978-1-929075-42-3
Laadimisalus võimaldab samaaegselt laadida kuni nelja LabQuest andmekogurit. Indikaatorid annavad märku kui laadimine on lõppenud. NB! Tellimisel palun täpsustage, kas soovite laadijat LabQuest andmekoguri esimesele versioonile (püstine kuju, rohelised küljed, nupustik ekraani all) või LabQuest2 (LabQuest Stream) andmekoguri teisele versioonile (suur, 12,5 cm diagonaaliga ekraan, 3 nuppu ekraani servas). Juuresoleval pildil on LabQuest esimene versioon.
LabQuest andmekoguja tagavaraaku 3,7V, 2100mAh.
Aku vahetamine: Lülitage LabQuest välja. Pöörake LabQuest põhjaga enda poole. Avage akuluugi kaas, mis kinnitub nelja ristpea kruviga. Eemaldage vana aku ühendades lahti minipistiku. Ühendage minipistikupesaga uue aku minipistik (sobib pesasse vaid ühte pidi). NB ÄRGE KASTUTAGE LIIGSET JÕUDU!!! Sulgege akuluuk kindlalt nelja ristpea kruviga. LabQuest teeb alglaadimise ca 3 minutiga. Ühendage laadija ja laadige LabQuesti akut ca 8h. Ärge LabQuesti välja lülitage. Peale 8h või kauem kestvat laadimist ühendage laadija LabQuesti küljest lahti ning seejärel lülitage LabQuest välja. NB!: LabQuesti tööle jätmine laadimise ajaks on vajalik vaid üks kord kui teostate uue aku esmast laadimist.
Kummist kaitsekest andmekogujale LabQuest2
Väline laetav lisatoiteallikas, mis võimaldab kuni kolm korda pikendada välimõõtmiste aega andmekogujaga LabQuest või LabQuest2. Näiteks katsel LabQuest2 sisemise termosensoriga jätkus voolu 33 tunniks. Lisatoiteallikas sisaldab 10,6 Ah Li-polümeerakut. Lisatoiteallikat saab laadida kaasas oleva 230V toiteplokiga, USB pesa kaudu või auto sigaretisüütajast.
Kasutamiseks koos Vernier energiasensoriga VES-BTA.
Max sisend: 0.22 A
Takistus: 6 – 255 Ω
Kujutise uurimiseks kumer ja nõguspeegli puhul. Komplektis: peegel -200mm, peegel 200mm, poolekraan. Kasutatakse koos komplektiga OEK ja relsiga komplektist VDS või relsiga TRACK.
Komplektis kapslid pH 4, 7 ja 10 - igat 10 tk. Kalibreerimislahuste saamiseks lahustatakse üks kapsel 100ml destilleeritud vees. Komplekti kuulub kalibreerimislahuste säilituslahus, mida lisades valmistatud kalibreerimislahusele muutub selle värv - nii saab kalibreerimislahust kergelt identifitseerida.
Koosneb kaanest, alusest, paksust ja õjukesest poroloonsisust (saab eemaldada või lõigata välja Teile sobivad paigutuspesad esemetele). Värvid: oranž, kollane, punane, must, sinine, hõbedane, roheline.
Mõõdud 423x311x80mm
Täismetallist. Kasutatakse Vernier mehaanika relsi ja optilise pingi relsina.
Kautatakse koos fotoväravaga VPG-BTD.
Võimaldab uurida mudelsildade ning konstrueeritud struktuuride tugevust mõõtes neile mõjuvaid koormusi. Kasutab asendi ning jõuandureid. Mõõtmed: 45 cm x 50 cm x 20 cm. Jõusensor: Jõudude vahemik 0 kuni 1,000 N. Turvaline jõud (ilma sensorit kahjustamata) 0 kuni 1,300 N. Eraldusvõime 1N. Asendisensor: vahemik 0...70mm, eraldusvõime 0,1mm.
Nende abil saate näiteks 2 liitrisest limonaadipudelist valmistada biokambri. Tihendid asetatakse pudelisse tehtud 3,75 cm aukudesse ning läbi nende pistetakse pudeli külge gaasilise O2 ja CO2 andurid.
Makettplaat elektriõpetuse laboritöödeks.
R1 ja R2–10 Ω 5 W, R3 ja R4–51 Ω 2 W, R5 ja R6–68 Ω 2 W, R7–22 kΩ 1 W, R8–47 kΩ 1 W, R9–100 kΩ 1 W, R11–4.7 kΩ 1 W, C1–1 µF, C2–10 µF, 3 tk E-10 pirnipesa, LED voolupiirava 220 Ω takistiga, L1–5 mH, 1 kΩ potensiomeeter, 85 dB summer, SW2–lüliti, SW3–lüliti, 10 tk E10 pirni, 10 tk krokodillklemmidega juhet.
70ml
125ml
Vernier pH sensori PH-SS jaoks, kogus 500ml.
Seade võimaldab genereerida LabQuest2 abil väljundsignaale pingega kuni +-10V ja voolutugevusega kuni 1A. Signaal võib olla alalispinge, siinus, kolmnurk, ristkülik või saehammas. Sellega saate juhtida valjuhääldit (helisagedusgeneraatorina, nööri võngutajana), pirni (vlikuv), mootoreid, elektriskeeme.
Töösagedus kuni 20kHz, väljundtakistus alla 1 oomi.
Sobib kasutamiseks ka koos Vernier valjuhääldiga PAAS-PAMP (203 EUR).
Tutvustav video: http://www.vernier.com/training/videos/play/?video=64